STARÁ GARDA SK STRAŠNOV

JARO 2017

21.dubna, 17.00
SG Rejšice -  SG STRAŠNOV   5 : 3   (3:3)

Jako na houpačce probíhal první letošní zápas staré gardy na rezervní hrací ploše v Rejšicích. Domácí vedli 1:0, hosté 1:2, domácí 3:2. Hostům se pak podařilo do přestávky vyrovnat, po ní mohli opět strhnout vedení na svou stranu, ale Martin Knotek přehodil s brankářem i branku a Martin Berger pak neproměnil penaltu. A tak domácí trestali a nakonec zvítězili 5:3.

Branky: Sluka, Výda, Knotek

Sestava SGS:
Berger (41.P.Kubín) - Eder, Havelka, Netušil, Domalip - Knotek, Müller, Výda, Sluka - Písecký, Sekera, střídali J.Horák a Berger.

SG STRAŠNOV -  SG Rejšice     2 : 4

Ve velmi improvizované sestavě, která byla ostatně problémem i před týdnem, odehrála stará garda proti kvalitnímu soupeři celkem slušný zápas. V posledních minutách dokonce sahala opakovaně po vyrovnání. Na třetí branku však nedosáhla, naopak soupeři se povedlo vstřelit branku čtvrtou. Podzim tak zakončila s bilancí dvou výher a dvou porážek.
Nejlepším hráčem domácích byl Petr Kubín, který v brance předváděl neuvěřitelné zákroky.

Branka: Sajdl, Matuna

P.Kubín - Jäger (ve druhé půli se zranil), J.Horák ml., Matuna, Koťátko - Knotek, Kvaizar, Bufák, Pinkas (ve druhé půli se zranil) - Sajdl, V.Horák ("hokejově" střídal L.Hladík).

7.října, 17.30
SG STRAŠNOV - Hasiči Smilovice     1 : 2

Po několika zahozených šancích si stará garda připsala první letošní a hlavně nečekanou porážku s mužstvem hasičů ze Smilovic. Prakticky celý zápas hrála v deseti, protože jedenáctý Krejča dorazil těsně před přestávkou a hned po ní se zranil Jirka Horák.

Branka: Sajdl

Netušil - M.Prskavec, Kvaizar, Krejčík, J.Horák st. - Knotek, M.Novák ml., Bufák, Pinkas - Sajdl, V.Horák.

30.září, 17.00
SG Bezno -  SG STRAŠNOV     1 : 5

Po "dramatu" proti Předměřicím tentokrát přesvědčivé vítězství v Bezně, navíc se spoustou zahozených šancí ve druhé půli.

Branky: Hötzel 2, Sajdl, Knotek, J.Horák

Netušil (Krejčík) - Jäger, M.Prskavec, Matuna, Domalip - Knotek, Hötzel, Bufák, J.Horák st. - Sajdl, V.Horák.

16.září, 17.45
SG STRAŠNOV -  SG Předměřice     3 : 2   (2:2)

V prvním podzimním zápase porazila stará garda Předměřice. Zápas začal s velkým zpožděním, protože hosté uvízli v zácpě na dálnici. My jsme měli raketový start a krátce po začátku jsme šli do dvoubrankového vedení. Nejdříve si otevřel střelecký účet v nové sezóně nejlepší střelec sezóny minulé Láďa Horák a na 2:0 zvyšoval Michal Nekola. Hostům se ovšem ještě do poločasu podařilo vyrovnat. Ve druhé půli už padla pouze jedna branka - o vítězství se postaral svým druhým gólem Michal Nekola.
Další zápas garda odehraje za 2 týdny v Bezně.

Branky: M.Nekola 2, V.Horák

Berger - Jäger, Kvaizar, Matuna, Domalip - Knotek, M.Nekola, J.Netušil, J.Horák st. - Sajdl, V.Horák ("hokejově" střídal M.Prskavec).
__________________________________________________

JARO 2016

24.červen, 18.00
SG Rejšice -  SG STRAŠNOV     3 : 4

Oproti plánu sehrála Stará garda ještě jednou utkání, když za úmorného vedra nastoupila v krásném fotbalovém prostředí v Rejšicích.
Jelikož ze zdravotních důvodů nedorazil žádný z brankařů, musela v brance zaskočit jedna z legend SKS - Josef Netušil, který se vytáhl několika neuvěřitelnými zákroky.
Nejproduktivnějším mužem zápasu se stala další z legend SKS - Vladimír Horák, který zatížil branku soupeře dvěma góly a jednou přihrávku ukázkově koplým rohem přímo na hlavu Josefa Hötzela. Jednou vstřelenou brankou se po pěkné akci po pravé straně z jedničky prezentoval Josef Pinkas.
Kvalitním kolektivním výkonem porazila garda nelehkého soupeře, který měl po celý zápas mírnou převahu a udělala tak nádhernou tečku SKS za úspěšnou sezónou 2015/2016.

Branky: V.Horák 2, Pinkas, Hötzel

J.Netušil - Jäger, Kvaizar, Mráz, J.Horák st. - Knotek, Pinkas, Matuna, Hötzel - M.Prskavec, V.Horák.
(autor článku M.Knotek)
_______

13.květen, 18.00

SG STRAŠNOV -  Hasiči Smilovice     2 : 0

První část sezóny 2016 zakončila Stará garda vítězstvím nad smilovickými hasiči a letos tak zatím nepoznala přemožitele. Opět se mohla spolehnout na výborného Bebeho v brance. Nádherně se trefil Čombe starší. Rozpis zápasů pro podzimní část bude doplněna během léta.

Branky: vlastní, T. Prskavec st.

Šebesta - M.Prskavec, Kvaizar, Gregor, Domalip - T.Prskavec st., Výda, Jäger, J.Horák st - Sajdl, V.Horák.
_______

6.květen, 18.00

SG Zdětín -  SG STRAŠNOV     3 : 3

Stará garda udržela neporazitelnost i ve třetím letošním zápase, i když průběh zápasu ve Zdětíně tomu nenasvědčoval. Ačkoliv si strašnovští matadoři vytvořili šancí nepočítaně, se všemi si poradil "čaroděj" v brance domácích. Do role hlavního spalovače se pasoval Bedlos. 15 minut před koncem tak domácí vedli 3:0, pak se ovšem povedlo kouzlo domácího brankaře prolomit a zápas skončil remízou 3:3.

Branky: J.Horák st., Müller, Kvaizar

Šebesta - T.Prskavec st, Matuna, Kvaizar, J.Horák st. - Knotek, B.Müller, Krejčík, Mareš - M.Prskavec, J.Netušil ("hokejově" střídal V.Horák).
_______

22.duben, 17.30

SG STRAŠNOV  -  SG Bezno     6 : 0

Ve druhém letošním a prvním domácím zápase roku 2016 deklasovala STARÁ GARDA Bezno a to i přesto, že se tentokrát musela obejít bez hráčů áčka. Výborný výkon podal brankář Šebesta a velice solidní třiašedesátiletý Miloš Kahuda  Novák, který navíc zvládl celý zápas bez střídání !!!

Branky: M.Nekola 2, Bufák, Domalip, V.Horák, J.Horák st.

Šebesta - Jäger, M.Novák st., Kvaizar, Domalip - Pinkas, M.Prskavec, M.Novák ml., J.Horák st. - Bufák, V.Horák. Střídali J.Netušil, Sajdl, M.Nekola.
_______

8.duben, 17.30

SG Předměřice -  SG STRAŠNOV     4 : 4

V úvodním zápase roku 2016 remizovala STARÁ GARDA v Předměřicích.

Branky: Výda 2, Müller, J.Netušil

Šebesta - J.Kubín, Krejčík, Matuna, Domalip - Knotek, B.Müller, Výda, Sluka - M.Prskavec, J.Netušil ("hokejově" střídal V.Horák).

SEZÓNA 2015

Stará garda SKS 2015
nahoře zleva:
Jaroslav Šebesta, Milan Sluka, Vlastislav Bufák, Michal Výda, Josef Netušil, Josef Pinkas, Vladimír Horák, Miroslav Horáček,
dole zleva: Pavel Matuna, Jaroslav Kubín, Tomáš Prskavec, Miroslav Váňa, Miroslav Prskavec, Josef Sajdl, Jiří Horák.

ROZPIS ZÁPASŮ - PODZIM 2015

25.září od 17.00
SG STRAŠNOV  -  Bezno    4 : 0
Po střeleckém půstu proti Vrutici, jsme tentokrát udrželi nulu vzadu.

Branky: Sluka, M.Prskavec, Müller, J.Horák (pen.)
Šebesta - J.Horák, Kvajzar, Matuna, Jäger, Výda, J.Kubín, J.Netušil, Sluka, M.Prskavec, Müller.

11.září od 18.00
SG STRAŠNOV  -  Kropáčova Vrutice    0 : 3  (0:1)
Týden po kanonádě do sítě Zdětína staré gardě vyschl střelecký prach a musela tak zkousnout první letošní porážku. Bohužel jsme se tentokrát nesešli v dostatečném počtu a museli jsme si "půjčit" hráče od početnějšího soupeře.

Sestava SGS: Berger - Krejčík, M.Prskavec, Matuna, J.Horák, Sluka, J.Netušil, Pinkas, Knotek, T.Prskavec.

4.září od 18.00
SG STRAŠNOV - Zdětín   9 : 5    (4:2)
V prvním podzimním zápase stará garda v divoké přestřelce porazila Zdětín. Hattrickem se blýskli Mirek Váňa a Jarda Kubín. Daleko nebyla ani kulatá desítka... A po zápase proběhla velkolepá oslava Horasových padesátin.

Branky: Váňa 3, Kubín 3, M.Prskavec 2, Matuna
Sestava SGS: Šebesta - T.Prskavec, Krejčík, Matuna, J.Horák, Sluka, J.Netušil, Váňa, J.Kubín, V.Horák, M.Prskavec. Střídal Míč, nestřídal Knotek..

12.červen od 18.00
Brandýs nad Labem - SG STRAŠNOV   2 : 2
V posledním jarním zápase jsme uhráli remízu v Brandýse a první polovinu roku tak zakončili bez porážky.

Branky: M.Prskavec, Výda
Sestava SGS: Šebesta - J.Kubín, M.Prskavec, J.Netušil, J.Horák, V.Horák, Matuna, Sluka, Horáček, Bufák, T.Prskavec, Sajdl, Výda, Pinkas, Váňa.

15.květen od 18.00
Smilovice - SG STRAŠNOV   1 : 5
Na hřišti v Rejšicích jsme si připsali vysoké vítězství.

Branky: Knotek 2, Müller, Mareš, Sluka
Sestava SGS: Šebesta - Horáček, Krejčík, J.Horák, V.Horák, J.Netušil, M.Prskavec, Pinkas, Matuna, Sluka, J.Kubín, Písecký, Váňa, Knotek, Domalip, Sajdl, Müller, Mareš.

1.květen 2015 18.00

Zdětín - SG STRAŠNOV   2 : 2
S Krejčou v brance odehrála stará garda ve Zdětíně pohledný zápas, kterým vkročila do nové sezony.

Branky: Matuna, J.Horák
Sestava SGS: Krejčík - Domalip, J.Netušil, Matuna, J.Horák st., Mareš, Müller, Pinkas, Sluka, Vtelenský, V.Horák, Horáček, M.Prskavec, Písecký.

Sestava SKS: Šebesta -
Sluka, Matuna, Kvaizar, Bufák, Výda, Váňa, T.Prskavec, M.Prskavec, J.Netušil, J.Horák, Sajdl, Horáček, J.Kubín, přihlíželi : Knotek, Jäger.

26.zaří 2014
SK STRAŠNOV  -  Dolní Beřkovice     7 : 3
Branky SKS: Mareš 4, Výda, V.Horák, B.Müller
J.Netušil, J.Horák, Horáček, Výda, M.Prskavec, V.Horák, Pinkas, Bufák, B.Müller, I.Müller, Domalip, Sluka, Matuna, Mareš, J.Kubín.

29.srpen 2014
Bezno - SK STRAŠNOV     2 : 6
Branky SKS: Horáček, J.Horák, Sajdl, Sluka, B.Müller
Horáček, J.Horák, V.Horák, Sajdl, Kvaizar, J.Kubín, Sluka, Pinkas, B.Müller, Matuna.

6.červen 2014
Dolní Beřkovice - SK STRAŠNOV     1 : 2
Branky SKS: M.Prskavec 2
M.Prskavec, T.Prskavec ml., J.Netušil, Horáček, J.Kubín, Kvaizar, Matuna, Strach, Krejčík, B.Müller.

16.květen 2014
SK STRAŠNOV - Dobrovice     3 : 7
Branky SKS: V.Horák, J.Horák, J.Netušil
Sestava SKS: P.Kubín -
M.Prskavec, J.Netušil, J.Horák, V.Horák, Domalip, Písecký, Eder, Krejčík, Matuna, Sluka.

2.květen 2014
Smilovice - SK STRAŠNOV     8 : 3
Branky SKS: M.Prskavec, J.Horák, Pinkas
Horáček, Krejčík, J.Netušil, J.Horák, V.Horák, M.Prskavec, Pinkas, Matuna, Vízek, Sluka.

18.duben 2014
SK STRAŠNOV - Bezno     2 : 4
Branky SKS: J.Netušil, B.Müller
Sestava SKS: Krejčík -
Horáček, Pinkas, Váňa, M.Prskavec, Matuna, V.Horák, Netušil, Sluka, J.Horák, Knotek, Krejčík, B.Müller, Sajdl.
___________

SEZÓNA 2013

4.října 2013
SK STRAŠNOV  -  Ledce     3 : 0   (2:0)

Stará garda se na podzim drží na vítězné vlně - i čtvrtý zápas skončil vítězstvím, tentokrát nad mužstvem z Ledců. Zdá se, že své "hadrové střelky" našel ve sklepě Horas...

Branky:
Horáček 2, Sluka

Sestava SKS: Šebesta - Bufák, Kvaizar, Krejčík, J. Horák - Sluka, Netušil, Pinkas, Domalip - V. Horák, Horáček.
_________

27.září 2013

Bezno  -  SK STRAŠNOV     1 : 6   (0:3)

Stará garda pokračovala ve střeleckých hodech i na hřišti v Bezně...

Branky:
Horáček, Pinkas, J. Horák, Kvaizar, Sajdl, Domalip

Sestava SKS:
Šebesta - Bufák, Kvaizar, M. Prskavec, J. Horák - Sluka, Netušil, Pinkas, Domalip - Horáček, V. Horák (střídali Sajdl, T. Prskavec).
__________

13.září 2013

SK STRAŠNOV  -  Hasiči Smilovice     7 : 4   (1:3)

Další vítězství staré gardy v utkání dvou rozdílných poločasů režíroval "Brďa" Prskavec...

Branky:
M. Prskavec 3, Sluka 2,
Müller, Pinkas

Sestava SKS: Šebesta - Matuna - Kvaizar, Jäger, J. Horák - Sluka,
Knotek, Netušil, Pinkas - V. Horák, M. Prskavec (střídali Písecký, Horáček a Müller).
__________

30.srpna 2013

Kropáčova Vrutice  -  SK STRAŠNOV     1 : 2   (1:1)

Zdařilá odveta za loňský debakl...

Branky:
Jiří Horák, Krejčík

Sestava SKS: Šebesta - Bufák - Kvaizar, Matuna, J. Horák - Sluka,
Krejčík, Müller, Pinkas - Netušil, Sajdl (střídal Písecký).

2.září 2011
SK STRAŠNOV - Benátky  1 : 3   (1:0)

Branka SKS: 30. J.Horák

Šebesta - Obert, Jäger, Bufák, Písecký - J.Horák, Pinkas, Knotek, Domalip - M.Prskavec, Koťátko (střídal Horáček)

V prvním, vyrovnaném, poločase, šli domácí do vedení brankou profesora Bély Horáka. Ve druhém poločase hosté využili zraněními zdecimované sestavy domácích k otočení výsledku.

Bezno - SK STRAŠNOV  2:2
17/09/2010

Branky SKS: Sekera, Netušil
_______________________________________________________________________

SK STRAŠNOV - Křinec   4:2
11/06/2010

První vítězství staré gardy v probíhající sezóně.

SK STRAŠNOV - Bezno   1:3
28/05/2010

Ani v dalším jarním utkání se naší staré gardě nepodařilo zvítězit. Tentokrát podlehla v domácím prostředí Beznu.

Benátky n.Jiz. - SK STRAŠNOV   6:4   (1:3)
14/05/2010

Branky SKS: Müller 2, Semián, J.Horák

V utkání dvou rozdílných poločasů šla naše stará garda do vedení 3:1. Podíl na něm měl zejména, stále ještě aktivní člen áčka Bedlos. Za domácí však nastoupil do druhé půle také ještě okresní přebor hrající "Vlasta" Buryán, který čtyřmi góly  otočil skóre.
Příští zápas sehraje stará garda na domácím hřišti v pátek 28.května proti Beznu.