Webmaster @ Bergy @ ICQ 475-230-889 *** Autor @ Hans @ ICQ 216-208-947

 

 

O KLUBU

AKTUÁLNĚ

"A" MUŽSTVO

ROZPIS+VÝSLEDKY

ARCHÍV

STARÁ GARDA

HŘIŠTĚ

GALERIE

ODKAZY

"CENÍK SLUŽEB"

fóRUM

Aktuální výsledky
z okresu



 


 

 

 

 

 

TOPlist


SPONZOŘI A PARTNEŘI SKS

 



Vladimír Horák - soukromě hospodařící rolník

Sokos - Souček Jaroslav, Dražice
Autodoprava Carda Karel Brodce nad Jizerou
Autodílna Miroslav Hačecký Brodce nad Jizerou
Obec Strašnov
Klempířství Vratislav Míč
Josef Míchal - soukromě hospodařící rolník
Hospoda na hřišti Strašnov
Autodoprava Jiří Hrdlička Strašnov
Stavo - Havel s.r.o.

Stavební firma Míchal

Všem za jejich podporu DĚKUJEME!

 

FOTBALOVÉ KLUBY MLADOBOLESLAVSKA

FK Mladá Boleslav   (1. HET liga)

FK Dobrovice   (A - Fortuna ČFL, B - Prodiet I.B třída)
SK Benátky nad Jizerou  
(A - Fortuna ČFL, B - Prodiet I.B třída)

FC Horky nad Jizerou   (A - Ondrášovka krajský přebor, B - III.B třída)
SK Rejšice   (A - Ondrášovka krajský přebor, B - Okresní přebor)

SK Kosmonosy   (A - Sport Invest I.A třída, B - Okresní přebor)
Mnichovohradišťský SK   (A - Sport Invest I.A třída, B - Prodiet I.B třída)
Sokol Pěčice   (A - Sport Invest I.A třída, B - III.B třída)

Dolnobousovský SK   (A - Prodiet I.B třída, B - III.A třída)

SK Bakov nad Jizerou  
(A - Okresní přebor, B - III.A třída)
SK Bezno-Sovínky   (A - Okresní přebor, B - IV. třída)
SK Bělá pod Bezdězem   (A - Okresní přebor, B - III.A třída)
FK Dlouhá Lhota   (Okresní přebor)
SK Jizeran Doubrava   (A - Okresní přebor, B - IV. třída)
Sokol Chotětov   (A - Okresní přebor, B - IV.třída)
Sokol Kněžmost   (Okresní přebor)
Sokol Kosořice  
(A - Okresní přebor, B - IV. třída)
TJ ZD Kostelní Hlavno   (Okresní přebor)
Slavoj Kropáčova Vrutice   (A - Okresní přebor, B - IV. třída)
TJ Sokol Řepov   (Okresní přebor)
FK Zdětín   (A - Okresní přebor, B - IV. třída)

SK Branžež 2000   (III.A třída)
SK Jivina   (III.A třída)
SK Kláštěr nad Jizerou   (III.A třída)
FK Krnsko   (III.B třída)
SK Akuma Mladá Boleslav   (III.B třída)
SKP Mladá Boleslav   (III.A třída)
FC Sporting Mladá Boleslav   (A - III.A třída, B - IV. třída)
FC Mukařov   (III.A třída)
FC Nemyslovice   (III.B třída)
SK Jizera Předměřice nad Jizerou   (III.B třída)
Sokol Struhy   (III.B třída)
SK Židněves   (III.A třída)

TJ Sokol Jabkenice   (IV. třída)
FK Obruby   (IV. třída)

Boleslavský deník   - informace u fotbale v regionu

Databáze hráčů FAČR

 

 

Tabulka III.B třídy
po 11. kole

 
1.

Akuma MB

11 40:5 33
2.

Krnsko

11 38:14 25
3.

Čejetice

11 34:24 22
4.

Horky B

11 38:28 20
5.

Žerčice

11 19:23 17
6.

Luštěnice B

11 19:17 14
7.

Ledce

11 22:28 13
8.

Struhy

11 21:35 11
9.

Předměřice

11 17:26 10
10.

STRAŠNOV

11 24:32 9
11.

Nemyslovice

11 21:43 9
12.

Pěčice B

11 20:38 7


 


  
PŘÍŠTÍ ZÁPASY  
 

 "ÁČKO"

sobota 10.03.2018 - ??.??

SK STRAŠNOV
-
SKP Ml.Boleslav
přátelsky

 

 


 "STARÁ GARDA" 

příští zápas
na jaře 2018

 

 


 DOROST 

neděle 05.11.2017 - 10.30

Sporting / Strašnov
-
Labský Kostelec

10.kolo OP dorostu


 



Tabulka střelců SKS
2017/2018
 

1. ŘEHÁK Štěpán 7
2. FLODRMAN Petr 5
3. RYCHTERA Aleš 3
4. STRACH Marcel 2
5. HLADÍK Radek 1
3. MATUNA Pavel 1
4. KUBÍN Jaroslav 1
4. KLABAN Michal 1
4. SLÁDEK Tomáš 1
4. ŠVANDA Rostislav 1
3. vlastní 1
8.

KLABAN Michal

1
10.

KRÁL STŘELCŮ

1
10.

Šuvarina Jaroslav

1
10.

CYKLO SKS

1
 

 

Webmaster @ Bergy @ ICQ 475-230-889 *** Autor @ Hans @ ICQ 216-208-947