Webmaster @ Bergy @ ICQ 475-230-889 *** Autor @ Hans @ ICQ 216-208-947

 

 

O KLUBU

AKTUÁLNĚ

"A" MUŽSTVO

ROZPIS+VÝSLEDKY

ARCHÍV

STARÁ GARDA

HŘIŠTĚ

GALERIE

ODKAZY

"CENÍK SLUŽEB"

fóRUM

Aktuální výsledky
z okresu
 

 

 

 

 

TOPlist


11.kolo III.B třídy, 5.listopadu 2011
SK STRAŠNOV - Předměřice  1 : 2   (1:1)


"Zaplaťpambů je to za námi". Asi tak nějak by mohlo znít hodnocení po posledním podzimním zápase. Po jeho absolvování se naše bodové konto zastavilo na číslici 13. Ono se na ní tedy zastavilo už po kole šestém, po němž následovalo 5 porážek v řadě s celkovým skóre 5:16. Symbolem této černé série je Mates, přesněji řečeno zraněný Mates. Poslední vítězství jsme totiž získali s Matesem v sestavě. Když se pak krátce po začátku zápasu v Žerčicích zranil, přišla ona zmíněná bída. Na poslední zápas se však dal Mates "do kupy", což nám z hlediska statistiky dávalo šanci na bodový zisk.
Do zápasu však vstoupili lépe hosté a také se dostali do vedení. My jsme však v sestavě měli Matese, který za nedlouho výstavní střelou ze 30 metrů vyrovnal. Za nerozhodného stavu se šlo i do kabin. Po přestávce jsme i nadále bojovali o vítězství, snažil se zejména nejlepší hráč utkání - kdo jiný než Mates. Bohužel druhou branku se nám vstřelit nepodařilo. Navíc jsme po necelé hodině hry přišli o vyloučeného Klábu, který musel opustit hřiště po dvou zbytečných žlutých kartách. Nutno podotknout, že sudí Flanderka v sobotu opravdu (opět) "perlil".
Početní převaha hostů však nebyla na hřišti znát. Nadále se hrál vyrovnaný, bojovný fotbal. Když už se zdálo, že v oslabení vydolujeme alespoň bod, trefil se 5 minut před koncem podruhé v zápase hostující Skalický a rozhodl o tom, že opět vyjdeme naprázdno.
I přesto, že se nám podzim příliš nevydařil, nezkazilo nám to tradiční závěrečnou rozlučku, na které jsme, mimo jiné, přivítali i nového člena našeho kádru - Tomáška Sluku, který se před nedávnem narodil - tímto ještě jednou otci Milanovi gratulujeme !!!

V zimní přestávce se pokusíme zapracovat hlavně na defenzivě (30 obdržených branek v 11 zápasech je opravdu dost) a na jaře se budeme snažit navázat na výkony v prvních 6 kolech podzimu.

Branka SKS:
25. Matuna

Sestava SKS:
Vinš - Matuna - Müller, M.Kubín (80. Sluka), Strach - Rychtera, Beran, Kameš, Šuvarina (87. Pitrmoc) - M.Klaban (57. ČK), Krejčík (62. Čejka).
Trenér: Petr Klaban.

Rozhodčí: Flanderka
ŽK: 4:3 (Vinš, M.Klaban, Beran, Čejka)
ČK: 57. M.Klaban

Další zápasy 11.kola III.B třídy: Jabkenice - K.Vrutice B 2:2; Sporting MB - Chotětov 1:3; Žerčice - Nemyslovice 3:1; Horky - Kochánky 7:0; Krnsko B - Katusice 3:2.

Naším nejlepším střelcem podzimu se stal Aleš Rychtera se 7 brankami (bohužel se jeho střelecký apetit zadrhl už po pátém kole), následován šestigólovými Tondou Beranem a Pavlem Kamešem. Celkem se na podzim trefilo nevídaných 11 hráčů, což je většina z 19-ti členného kádru, který na podzim zasáhl do hry.
Železným mužem byl Martin Kubín (979 minut), který vynechal pouze závěrečnou desetiminutovku posledního zápasu. Ve všech 11 zápasech se na hřišti objevil už jenom Pavel Kameš (937 minut). Ostatní už minimálně 1 zápas vynechali.
Nejpilnějším sběratelem karet byl tradičně Tonda Beran, který spatřil celkem 7 žlutých. Vyloučení se, na rozdíl od Jarouše Kubíny, Krejčí a Kláby, na podzim vyhnul.


10.kolo III.B třídy, 29.října 2011
Kochánky - SK STRAŠNOV  5
: 1   (1:1)

Mizérie druhé poloviny podzimu pokračuje. Jediný úspěch zaznamenal, poslední dobou náš jediný střelec Kami. Po letech se ze značky pokutového kopu mýlil Marcel. Vše vystihuje hodnocení našeho golmana Paťase: "Katastrofa, už ať je konec!!"

Branka SKS:
32. Kameš

Sestava SKS:
Bagdaň - Pelda (35. Sluka) - Müller, M.Kubín, Strach - Čejka (70. J.Kubín), Rychtera, Výda, Šuvarina - Krejčík, Kameš.
Trenér: Petr Klaban.

Rozhodčí: Vrabec
ŽK:
5:3 (Kameš, M.Kubín, Sluka)

Další výsledky 10.kola III.B třídy: K.Vrutice B - Horky 0:10; Chotětov - Jabkenice 5:0; Předměřice - Žerčice 2:2; Katusice - Sporting MB 4:4; Nemyslovice - Krnsko B 3:3.


9.kolo III.B třídy, 22.října 2011
SK STRAŠNOV - FC Horky  0 : 3   (0:1)


Dění v prvním poločase vůbec nenasvědčovalo tomu, že jsme přivítali neohroženého lídra soutěže, jehož hvězdami (i s ligovými zkušenostmi) nabitá sestava budila respekt. Kouč Klába nemohl do zápasu nasadit ani jednoho z tradičních stoperů (Mates zranění, Krejča trest) a tak na jejich postu nastoupil portugalský legionář Mariano Peldinho, který v průběhu zápasu svými technickými kousky doháněl soupeře k šílenství a diváky uváděl do varu :-).
Hra byla v první půli vyrovnaná, i šance byly k vidění na obou stranách. Tu největší zmařil ve 23.minutě útočné dvojici hostů, otci a synovi Kohoutovým, famózním reflexem Paťas. Na druhé straně pak skákavou střelou prověřil golmana Malíka Výďák.
Když už se zdálo, že se do kabin půjde za bezbrankového stavu, chyboval v rozehrávce uvnitř vlastního vápna Marcel, nabídl míč hostujícímu Horákovi, který centrem našel mladšího z Kohoutů a ten poslal hosty do vedení.
Krátce po přestávce uklidnil hosty druhou brankou po hlavičkovém biliáru Král a bylo prakticky po zápase. Zkušení hosté si vedení bez větších problému kontrolovali a v závěru přidali ještě jednu branku, když Kohout ml. při pokusu o centr uklouzl a překvapil tak nejen Paťase v naší brance.
Po slibném úvodu soutěže tak přišla již třetí porážka v řadě, po níž už máme (bodově) blíže k suterénu tabulky, než k jejímu čelu. A to nás v závěrečných 2 zápasech čekají mužstva, která jsou na tom v tabulce lépe než my.

Branky:
42. a 82. V.Kohout, 49. Král

Sestava SKS:
Bagdaň - Peldinho - Müller, M.Kubín, Strach - Čejka (58. Šuvarina), Beran, Výda (84. J.Kubín), Kameš - Rychtera, M.Klaban. Náhradníci: Vinš, Sluka.
Trenér: Petr Klaban.

Rozhodčí: Bez
ŽK: 2:1 (Klaban, Čejka)
Diváků: 130

Další zápasy 9.kola III.B třídy: Chotětov - K.Vrutice B 7:4; Jabkenice - Katusice 2:1; Sporting MB - Nemyslovice 2:2; Krnsko B - Předměřice 3:4; Žerčice - Kochánky 1:3.


8.kolo III.B třídy, 15.října 2011
Kropáčova Vrutice B - SK STRAŠNOV  4 : 2   (2:2)


Za ideálního fotbalového počasí, na kvalitním vrutickém pažitu jsme byli v první půli lepším mužstvem a zásluhou střelecky naladěného Pavla Kameše jsem šli 2x do vedení. Bohužel jsme si (dokud nám to šlo) nedokázali vybudovat dostatečný náskok a domácí těsně před přestávkou srovnali z penalty po faulu Martina Kubína na 2:2.
Po přestávce jsme zcela vyklidili pozice, domácí hru rozhýbal nesmrtelný Rosťa Rambousek a ti tak strhli vítězství na svou stranu.
Kromě porážky patří k záporům i to, že jsme se k utkání dostavili opět ve značně okleštěném složení a tak na lavičce byl jediný náhradník Marian Pelda, který se k nám vrátil z Čisté.
A zmínit se musím i o tom, že utkání řídil rozhodčí Hloucal, což takřka automaticky znamená červenou kartu pro našeho matadora Krejču. Tentokrát bylo vyloučení opravdu přísné a jsem si jistý, že být na Krejčově místě jiný skončilo by vše maximálně žlutou kartou.

Za týden přivítáme na domácím hřišti v derby zápase hvězdami nabitý tým lídra z Horek. Ještě před dvěma týdny by se jednalo o zápas o čelo tabulky, po našich dvou posledních zaváháních se však tento náboj bohužel vytratil.

Branky SKS:
11. a 20. Kameš

Sestava SKS:
Bagdaň - Krejčík (74. ČK) - J.Kubín, M.Kubín, Pitrmoc - Rychtera, Beran (75. Pelda), Müller, Strach - Čejka, Kameš.
Trenér: Petr Klaban.

Rozhodčí: Hloucal
ŽK:
2:1 (Beran)
ČK: 74. Krejčík

Další výsledky 8.kola III.B třídy: Horky - Žerčice 3:1; Kochánky - Krnsko B 2:2; Předměřice - Sporting 4:0; Katusice - Chotětov 2:1; Nemyslovice - Jabkenice 0:2.


7.kolo III.B třídy, 9.října 2011
Žerčice - SK STRAŠNOV  2 : 1   (1:0)


S torzem sestavy, která ještě záhy přišla o svého železného muže posledních let Matese,  jsme nedokázali navázat na předchozí střelecká představení a jen tak podtrhli fakt, že na žerčickém hřišti se nám dlouhodobě nedaří.

Branka SKS:
58. Strach (pen.)

Sestava SKS:
Vinš - Matuna (14. Sluka) - Strach, M.Kubín, Pitrmoc - Rychtera, Beran, Výda, Šuvarina (71. Bagdaň) - Kameš, Krejčík.
Trenér: Petr Klaban.

Rozhodčí: Chrastina
ŽK:
6:3 (Vinš, M.Kubín, Beran)

Další výsledky 7.kola III.B třídy: Chotětov - Nemyslovice 1:0; Sporting - Kochánky 1:2; Jabkenice - Předměřice 0:2; Katusice - K.Vrutice B 2:3; Krnsko B - Horky 2:2.


6.kolo III.B třídy, 1.října 2011
SK STRAŠNOV - FK Krnsko B  6 : 2   (2:1)


Hosté ze sousedního Krnska se sice před vzájemným zápasem krčili s jedním bodem na předposledním místě tabulky, na Strašnově ovšem představili sestavu, která budila respekt. Hned několik hráčů totiž ještě nedávno brázdilo trávníky v okresním přeboru a I.B třídě. A úvod zápasu naznačil, že nás patrně nečeká lehký zápas. Z brankářů se první zapotil Paťas, který musel v 7.minutě včasným vyběhnutím hasit přímočarou akci hostů.
V 10.minutě sudí Bezucha dokázal, že asi pozorně sledoval zápas Plzně v Miláně a po Slávově neúmyslné ruce daroval hostům penaltu. K míči se postavil Kunst a poslal hosty do vedení - 0:1.
V minutě 16. jsme po faulu na Tondu neváhali s rozehrávku, což hosty zaskočilo a Sláva odčinil "penaltový zákrok" a vyrovnal - 1:1. Od této chvíli jsme byli lepším mužstvem a snažili jsme se zvrátit vedení na naši stranu. Ve 20.minutě si Tonda efektně obhodil obránce, ale trefil pouze golmana, ve 30.minutě se stejně vedlo i Majklovi. Ve 32.minutě rozvlnil síť opět aktivní Sláva, bohužel jenom boční. Vedení jsme se tak dočkali až ve 38.minutě, kdy Výďák vybojoval míč pro Klábu, ten přistrčil Tondovi, který nás nepříliš povedenou střelou na zadní tyč poslal do vedení - 2:1.
Ačkoliv většinou máme vstup do druhé půle vlažnější, tentokrát jsme po přestávce vtrhli na hřiště jako uragán, což se záhy projevilo i na skóre, takže ve zkratce:
52.minuta - Tonda založil akci přihrávkou na Klábu, naběhl si před branku, Klába mu nesobecky vrátil - 3:1.
54.minuta - nervózní hosté pokazili rozehrávku ve vlastním vápně, míče se zmocnil Kami a s přehledem zvýšil - 4:1.
58.minuta - další chybu hostů vystihl Výďák, prohnal se před branku kde si položil i golmana a do prázdné brány přidal pátý gól - 5:1.´
60.minuta - Výďák vysunul Klábu, ten předložil Tondovi, který dokonal hattrick - 6:1 a vzápětí (za ovací tribun) přepustil své místo na hřišti Krejčovi.
Hosté byli v té době zralí na ručník. Nás ovšem výrazný náskok ukolébal a naše další akce umírali na krásu. I za tohoto jasného stavu ovšem na trávníku létali jiskry, protože hosté vývoj zápasu nesli značně nelibě a pro ostřejší zákroky "nechodili daleko". Bohužel rozhodčí Bezucha jejich počínání dlouho pouze přihlížel.
Další gól už se nám vstřelit nepodařilo a tak v 78.minutě snížil z ojedinělé akce Hötzel na konečných 6:2.
V 84. rozhodčí ukázal, že červenou kartu přeci jenom má a po vzájemné potyčce poslal do kabin Jardu Kubína a Martina Šulce.
Na jedničku jsme tak zvládli i třetí domácí zápas a při skóre 16:5 získali doma všech 9 možných bodů. Vítězství nás zároveň posunulo na druhé místo v tabulce, které se budeme snažit uhájit příští neděli na hřišti nezvykle defenzivně hrajících Žerčic (ze 6 zápasů 10 bodů při skóre 7:6).


Branky SKS:
38., 52. a 60. Beran, 16. Šuvarina, 54. Kameš, 58. Výda

Sestava SKS:
Bagdaň - Matuna - Müller, M.Kubín, Strach (59. J.Kubín 84.ČK) - Čejka, Beran (60. Krejčík), Výda, Šuvarina - M.Klaban (74. Sluka), Kameš. Náhradníci: Vinš, Pitrmoc.
Trenér: Petr Klaban.

Rozhodčí: Bezucha
ŽK: 3:3 (Beran, J.Kubín, M.Kubín)
ČK: 84.J.Kubín - 84.M.Šulc

Další zápasy 6.kola III.B třídy: K.Vrutice B - Žerčice 0:1; Horky - Sporting MB 4:0; Kochánky - Jabkenice 6:2; Nemyslovice - Katusice 6:0; Předměřice - Chotětov 2:0.


5.kolo III.B třídy, 24.září 2011
FC Sporting Mladá Boleslav - SK STRAŠNOV  3 : 4   (0:1)


Nudný první a strhující druhý poločas nabídlo sobotní utkání na boleslavské Astonce, kde nás přivítal domácí Sporting. K utkání jsme nastoupili ve zbrusu nových oranžových dresech s logem Gambrinusu na hrudi a bez rybařícího kouče Kláby, kterého nahradil Krejča.
Z vlažného úvodu zaujala pouze střela Tondy Berana ze 3.minuty, kterou domácí golman Bílek vytlačil s námahou na roh. Poté přišlo ještě několik náznaků šancí, než ve 13.minutě zahrozili i domácí. Jejich hráč ovšem s dobře vyběhnuvším Paťasem přehodil i naši branku.
Na první gól se čekalo do 22.minuty, kdy se po Čejkysově rohu nadvakrát prosadil kanonýr Aleš Rychtera - 0:1. Domácí ovšem mohli záhy vyrovnat, když se jejich útočník po krásné kolmici středem hřiště dostal za naši obranu, naštěstí podél dobře vyběhnutého Paťase mířil vedle branky.
V 35.minutě jsme přišli o zraněného Pítrse, kterého nahradil Strašák, a tím výčet mých poznámek z první půle končí.
Záhy po začátku druhé půle, konkrétně ve 49.minutě, jsme se dočkali navýšení náskoku, když Alešova svíčka skončila k překvapení všech v Bílkově šibenici - 0:2. Místo uklidnění však přišel nepochopitelný, ale bohužel již tradiční výpadek, kolaps, nebo nevím jak to nazvat. Domácích bylo najednou plné hřiště a v 54.minutě po signalizovaném, ale neodpískaném ofsajdu snížili na 1:2.
V 57.minutě mohl Aleš zkompletovat hattrick, ale hodně neortodoxním zákrokem ho vychytal golman Bílek. V 60.minutě se, na rozdíl od té 54., ofsajd pískal a tak si Honza Čejka musel na svůj první zásah ve strašnovském dresu ještě pár minut počkat. Ale nepředbíhejme.
V 62.minutě po centru zprava rozvlnil brankovou síť kapitán Bedlos, bohužel to byla ta za Paťasovými zády a bylo vyrovnáno - 2:2. Tento okamžik nás naštěstí probudil a dění na hřišti jsme ovládli opět my. V 69.minutě byl v rohu velkého vápna sražen Kami a z nařízené penalty se, po nekompromisní bombě od břevna do branky, dočkal prvního gólu náš nejlepší nahravač Čejkys - 2:3.
Na hřišti se pak (zejména z domácí strany) přiostřilo, výsledkem čehož byla v 84.minutě druhá žlutá a tím pádem červená karta pro domácího Bláhu. To už byl ovšem stav 4:2 v náš prospěch, když se v minutě 77. trefil Tonda Beran. Domácí ovšem ani za tohoto stavu nesložili zbraně a ve třetí minutě nastavení snížili na 3:4. Víc už naštěstí nestihli a tak si z Astonky odvážíme první vítězství " z venku". To na domácím hřišti jsme zatím stoprocentní, což budeme chtít určitě potvrdit i příští sobotu v derby proti rezervě Krnska.

Branky SKS:
22. a 49. Rychtera, 69. Čejka (pen.), 77. Beran

Sestava SKS:
Bagdaň - Matuna - Müller, M.Kubín, Pitrmoc (35.Strach) - Čejka (74.Sluka), Beran, Výda, Šuvarina - Kameš (78.Sabol), Rychtera. Náhradník: J.Kubín.
Trenér: Milan Krejčík.

Rozhodčí: Pažout
ŽK:
4:4 (Müller, Čejka, Matuna, Kameš)
ČK: 84.Bláha (Sporting)

Další výsledky 5.kola III.B třídy: Jabkenice - Horky 0:5; Chotětov - Kochánky 5:1; Nemyslovice - K.Vrutice B 4:1; Katusice - Předměřice 1:2; Krnsko B - Žerčice 0:1.


4.kolo III.B třídy, 17.září 2011
SK STRAŠNOV - Sokol Jabkenice  3 : 1   (1:1)


Ve druhém domácím utkání jsme přivítali mužstvo Jabkenic, tedy tým, který v nové sezóně stále čeká na plný bodový zisk, a který se v prvních třech zápasech prezentoval malou produktivitou, ale dobrou defenzivou (skóre 2:3).
První poločas, byl asi tím nejhorším, co bylo na podzim v podání Strašnova možné vidět. Druhá půle v Nemyslovicích byla sice také prachbídná, ale aspoň ke konci se mužstvo dokázalo zvednout. To v sobotu neplatilo, a ačkoliv na každé straně padlo po jedné brance, uplynulo prvních 45 minut bez většího vzruchu.
Do vedení jsme se dostali ve 12.minutě, kdy hostující brankář neudržel opakovaný centr Milana Sluky a Tonda Beran snad na 3x našel míči cestu do sítě – 1:0.
Hosté vyrovnali v minutě 19., kdy Čejkys zbytečně ztratil míč, Bedlos marně reklamoval ofsajd, mezitím mu hostující útočník utekl, našel před brankou svého kolegu a ten nedal debutantovi ve strašnovské brance Vinčákovi žádnou šanci 1:1.
Ve zbytku poločasu už zaujala už jen Čejkysova střela, kterou golman hostí vyrazil na roh, po němž Tonda místo centru z nulového úhlu přestřelil branku.
Jinak byly, k potěšení pokladníka Bedlose, k vidění už jen 2 „za kecy“ udělené žluté karty pro Tondu a Výďáka.

O přestávce zůstal v kabině nevýrazný Milan Sluka (ačkoliv těch nevýrazných by se v první půli našlo odhadem tak 6), kterého nahradil Sláva Šuvarina. Nemastný, neslaný fotbal pokračoval i dál až do 62.minuty, kdy na hřiště, coby střídající hráč, vběhl domácí matador Krejča a po 90 vteřinách pobytu na hřišti vymetl, po milimetrovém Čejkysově centru, hlavou šibenici hostující branky – 2:1.
V 70.minutě se prezentoval krásnou střelou Sláva, která však díky teči skončila mimo. Promarněné šance jsme ale litovali pouze chvíli, když po následném Čejkysově rohu protlačil míč těsně za brankovou čáru hlavou opět muž zápasu Krejča – 3:1.
Zbývajících 20 minut se už dohrávalo víceméně jen z povinnosti. Po předvedeném výkonu nás může těšit snad jen fakt, že jsme se po zaváhání v Chotětově dokázali vrátit na vítěznou vlnu, na které určitě budeme chtít pokračovat i v dalším zápase na Astonce proti Sportingu Mladá Boleslav.

Branky SKS: 63. a 71. Krejčík, 12. Beran

Sestava SKS:
Vinš - Matuna - Müller, M.Kubín, J.Kubín (67.Strach) - Sluka (46.Šuvarina), Beran, Výda, Čejka - Rychtera, Kameš (62.Krejčík). Náhradníci: Bagdaň, Sabol.
Trenér: Petr Klaban.

Rozhodčí: Brodský
ŽK: 2:1 (Beran, Výda)

Další výsledky 4.kola III.B třídy: Horky - Chotětov 3:0 (0:0); K.Vrutice B - Krnsko B 5:2 (3:1); Kochánky - Katusice 4:4 (3:2); Žerčice - Sporting MB 1:4 (1:2); Předměřice - Nemyslovice 1:3 (0:2).


3.kolo III.B třídy, 10.září 2011
Sokol Chotětov - SK STRAŠNOV  3 : 2   (2:1)


Utkání dvou celků okupujících po dvou odehraných zápasech čelo tabulky III.B třídy dlouho nenabízelo nic, co by přihlížející diváky mohlo zaujmout. Vzruch přinesla až 11.minuta, kdy domácí poprvé překonali Paťase. Jejich radost však byla předčasná, neboť se zakončující hráč nacházel v ofsajdu.
My jsme do zápasu nastoupili bez našeho elitního kanonýra Aleše Rychtery a tak na hrotu dostala příležitost dvojice Kami - Klába jr. Prvně jmenovaný se také ve 14.minutě, jako první z naší strany, dostal k zakončení, ale nedokázal po vysunutí Milanem Slukou, správně propočítat trajektorii svého lobu. Stejně se vedlo i v minutě 23. jeho kolegovi z útoku Klábovi, který pro změnu mířil vedle.
Skóre se poprvé pohnulo v minutě 25., kdy se podél Martina Kubína prohnal do vápna domácí hráč, Martin ho zastavil pouze za cenu faulu a z nařízené penalty se domácí (ačkoliv si Paťas "šáhnul") ujali vedení - 1:0. Nemohu však nezmínit fakt, že v zárodku akce na polovině hřiště přehlédl nepřesný a necitlivě pískající rozhodčí faul na Tondu Berana.
Inkasovaný gól nás však probudil z letargie a tak začalo přibývat i šancí. Nejprve ve 28. a 30. minutě pálil těsně vedle Výďák. V 31.minutě po Čejkysově rohu balón doslova tančil po brankové čáře domácích a myslím, že ani obránce neví, jak ho odtamtud dokázal dostat pryč.
V minutě 34. pustili naši exekutoři přímých kopů k jednomu z nich i svátečního střelce Milana Sluku a ten orazítkoval tyč domácí branky.
Těsně před přestávkou (přesněji ve 44.minutě) vybojoval míč Kami, předložil ho Klábovi, ten si po malém vápně "povodil" domácí obranu včetně brankáře, tak jak to před lety předváděl na boleslavském zimáku jeho otec a vyrovnal - 1:1.
Nerozhodný stav jsme bohužel neudrželi ani do poločasové přestávky. Všichni jsme se asi už viděli za nerozhodného stavu v kabinách, ale domácí hned po rozehrání strhli vedení zpět na svou stranu - 2:1.
Po přestávce jsme nastoupili beze změn v sestavě, se snahou co nejdříve vyrovnat. K tomu nám málem pomohli domácí, když jeden z nich v 51.minutě "technickou střelou" minul vlastní branku.
Po změně stran se dlouho dobu hrálo pouze na domácí branku a je škoda, že jsme se nedokázali ze svého tlaku alespoň jednou střelecky prosadit.
Velký zápas hrál zejména Honza Čejka, který často svými střelami a centry zaměstnával domácího golmana - ten byl ovšem pozorný. Například v  58.minutě Honza skryl svou střelu za obránce, ale golman s vypětím sil odvrátil na roh. Nebo v minutě 66. se ho Honza pokusil překvapit střelou od postranní čáry na zadní šibenici, ale golman opět s námahou vyškrábl na roh. Mezitím, v minutě 61. vysunul Tonda krásně Klábu, ten se snažil technicky obstřelit brankáře, bohužel ale obstřelil i branku (to od táty neokoukal správně :-)).
V době našeho tlaku jsme se jednou, řekl bych oprávněně, rovněž dožadovali penalty, tentokrát však píšťalka hlavního rozhodčího zůstala němá.
To už ovšem začali vystrkovat růžky i domácí a hrozili z rychlých brejků. V 68.minutě nastřelili krásnou střelou břevno, o minutu později zasáhl skvěle nohou Paťas.
V 72.minutě nahradil Milana Sluku "čahoun" Sáček, hned o minutu si vysloužil žlutou kartu za faul (podle hesla - "když už mě nevidíte, tak mě aspoň ucítíte" :-)) a kouč Klába se začal zabývat myšlenkou jestli ho nemá raději zase stáhnout na lavičku.
V 77.minutě další z duelů Čejkyse s domácím golmanem vyhrál druhý jmenovaný, Honza pak zřejmě usoudil, že mu dnes branka není přána a tak v minutě 79., místo další střely, posadil centr přesně na hlavu kapitána Bedlose a ten vyrovnal - 2:2.
V minutě 84. pokazil rozehrávku Martin Kubín, ale Paťas v naší brance se opět vytáhl. Na body však nakonec bohužel jeho skvělý zákrok nestačil. Už v nastaveném čase totiž poměrně zbytečně a nešťastně zahrál míč na roh střídající Jarda Kubín a po něm se domácím po odraženém míči podařilo propálit vše co jim stálo v cestě a rozhodnout o tom, že i nadále budu vládnout tabulce bez ztráty bodu.
Škoda - za výkon, zejména ve druhém poločase, jsme si alespoň bod zasloužili. Po přestávce se hrál vcelku pohledný fotbal, do kterého nezapadal svými podivnými výroky (na obě strany) pouze rozhodčí.
První porážka v sezóně tak znamenala "mírný sešup" tabulkou. O opačný pohyb se zcela jistě pokusíme už za týden doma proti Jabkenicím.


Branky SKS:
44. M.Klaban, 79. Müller

Sestava SKS:
Bagdaň - Matuna - Müller, M.Kubín, Pitrmoc (76.J.Kubín) - Sluka (72.Sabol), Beran, Výda, Čejka - M.Klaban, Kameš (88.Krejčík). Náhradník: Vinš.
Trenér: Petr Klaban.

Rozhodčí: Navrátil
ŽK:
2:5 (Pitrmoc, Matuna, Klaban, Sabol, Beran)

Další výsledky 3.kola III.B třídy: Jabkenice - Žerčice 1:1 (1:0); Sporting MB - Krnsko B 4:2 (1:1); Katusice - Horky 1:7 (0:5); Nemyslovice - Kochánky 2:3 (0:1); Předměřice - K.Vrutice B 6:0 (2:0).


2.kolo III.B třídy, 3.září 2011
SK STRAŠNOV - Sokol Katusice  7 : 2   (5:0)


V prvním mistrovském zápase na domácí půdě jsme přivítali mužstvo Katusic a určitě jsme chtěli zapomenout na matný výkon z druhé půle minulého zápasu s Nemyslovicemi.
Úvod zápasu tomu ale nenasvědčoval a začalo se podle stejných not jako před týdnem po přestávce - středem naší obrany se prohnal rychlonohý Hybš, ale sám před Paťasem naštěstí pálil jen do míst kde s tím náš golman počítal a míč vyrazil na roh.
To na druhé straně rovnou udeřilo, když v 8. minutě Bedlosův přetažený centr umístil do sítě hlavou Kami - 1:0.
V minutě 13. ale mohlo být vyrovnáno, když Paťas čelil dalšímu samostatnému nájezdu hostí - míč se mu na cestě do sítě podařilo dostatečně zbrzdit a před brankovou čárou jej do bezpečí uklidil Mates.
Další rána do černého přišla ve 22.minutě, kdy na polovině hřiště zpracoval míč na prsa Kubajz, lobem vyslal do úniku Aleše, který dalším lobem překonal brankaře hostí podruhé - 2:0.
Aleš je v nové sezóně zjevně při chuti a tak když na něj již o tři minuty později posunul míč Výďák, prokázal, že formu zkrátka má - 3:0. A ani dál jsme
hosty nešetřili - jen o minutu později se Výďák rozhodl zakončit sám - 4:0.
Brankostroj první půle se zastavil ve 34. minutě, kdy si nový střelecký účet otevřel král střelců loňského ročníku III.B třídy Tonda Beran, ke kterému propadl centr Honzy Čejky - 5:0. Pohříchu to byl asi jediný Tondův světlý okamžik v zápase a do druhé půle už ho kouč Klába na hřiště neposlal.
Před přestávkou ještě musel dvakrát efektně, včasným vyběhnutím, hasit akce hostů Paťas
a ve 43. minutě odmítl hattrick Aleš, když z velkého vápna přestřelil branku.
Do šaten se tak šlo za jednoznačného stavu 5:0
, což ale rozhodně neodpovídalo dění na hřišti a tento výsledek byl pro hosty dost krutý.

Úvod druhé půle byl z naší strany již tradičně nepovedený. Obrana si ještě patrně nestačila zvyknout na to, že po přestávce hraje v jiném složení a hosté ve 49. minutě snížili.
Naštěstí již o 5 minut později nám pětibrankový náskok vrátil Kami. Poté jsme měli ještě několik dalších šancí, bohužel nevyužitých. Prosadil se až 71. minutě znovu Aleš, který tak zkompletoval hattrick - 7:1 (a Bedlos už mu jistě vypsal složenku na příslušnou částku :-) do společného banku). Něco podobného jsme očekávali ještě od "dvougólového" Kamiho, ten se ale, asi pro jistotu, radši do dalších šancí nehrnul :-).
Hosté už pak jen korigovali na konečných 7:2, když na velkém vápně operujícího Paťase nachytali na švestkách střelou z dobrých 35 metrů.
Do konce zápasu jsme měli několik šancí ještě i my (Sláva, Klába, Mates....) a nutno říci, že mýtická "desítka" nebyla dnes vůbec daleko.

Zápas ale i tak splnil účel - získali jsme 3 body, dobře jsme si zastříleli, vylepšili skóre, potěšili diváky a zapomněli na minulý týden... A tak nezbývá než doufat, že střelecký prach nezvlhne ani za týden, kdy zajíždíme k zápasu do Chotětova, který se po dvou odehraných zápasech usadil v čele tabulky, když jako jediný dosud neztratil ani bod.

Branky SKS:
22., 25. a 71. Rychtera, 8. a 54. Kameš, 26. Výda, 34. Beran

Sestava SKS:
Bagdaň - Matuna - Müller, M.Kubín, Šuvarina - Sluka, Beran (46.Krejčík), Výda (72.M.Klaban), Čejka (61.J.Kubín) - Rychtera, Kameš.
Trenér: Petr Klaban.

Rozhodčí: Janda
ŽK: 1:1 (Šuvarina)

Fotky by-Vinčák z předzápasové rozcvičky i z vlastního zápasu najdete v
GALERII nebo ZDE.

Další výsledky 2.kola III.B třídy: Horky - Nemyslovice 3:3 (0:3); K.Vrutice B - Sporting MB 2:0 (1:0); Kochánky - Předměřice 1:3 (0:0); Krnsko B - Jabkenice 1:1 (1:1); Žerčice - Chotětov 0:1 (0:0).


Pavel Kameš právě otevírá skóre zápasu Strašnov - Katusice (foto-by-Vinčák)

... a takhle to pokračovalo ...

                 Rychtera - 2:0                                Rychtera - 3:0                                      Výda - 4:0

                   Beran - 5:0                                    Kameš - 6:1                    .. a za chvíli zvýši Rychtera na 7:1


1.kolo III.B třídy, 28.srpna 2011
FC Nemyslovice - SK STRAŠNOV  3 : 3   (0:1)


K prvnímu mistrovskému zápasu nové sezóny jsme zajížděli na nepříliš oblíbené hřiště do Nemyslovic. Svými minimálními rozměry je totiž naprosto odlišné od našeho "letiště" a naprosto nevyhovuje stylu naší hry. Tento handicap však nebyl v prvním poločase příliš znát
a ačkoliv první  šance patřili domácím, mohli jsme do kabin rozhodně odcházet s vyšším než jednogólovým náskokem.
Ale popořadě - z nových posil se v základní sestavě objevil pouze Honza Čejka a podle jmen se tak dalo čekat, že naši krajní halvové budou po lajnách doslova létat :-). Další nováček Pípan Sabol zůstal pouze na lavičce a golmana Petra Vinše skolila v týdnu před zápasem nemoc.
Do první výraznější šance se, po Slávově nedůrazném odkopu, dostali domácí, ovšem Pítrs zázračně vykopl míč z brankové čáry. Pak už začal úřadovat Aleš Rychtera. Bohužel první dvě šance v 19. a ve 20.minutě mu přišly na levačku, takže zakončení nebylo příliš důrazné.
V minutě 23. jsme se ale dočkali - Aleš si obhodil obránce, vnikl do vápna a pravačkou propálil vše co mu stálo v cestě - 0:1.
O dvě minuty později dal míč proti noze Tondovi Kami, Tonda zvolil technickou střelu, která ovšem  skončila pouze na břevně a následná Alešova dorážka mimo.
První varování nám dali domácí ještě v závěru první půle, kdy 2x zamířili těsně mimo naši branku. Poločas tak skončil naším dílčím vedením 1:0.

Bohužel druhá půle začala ve stejném duchu jako první skončila. Naše obrana si pravděpodobně vybírala ještě dovolenou a tak se na Paťase valila jedna šance domácích za druhou. Bohužel to pro nás nebylo dostatečným varováním a tak domácí v rozmezí 52. - 56. minuty výsledek otočili na 2:1. Naštěstí jsme se z tohoto šoku jakžtakž vzpamatovali, hra se vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. V té naši největší nebyl nikdo jiný než Aleš, kterého výborně vyslal do sóla Bedlos. Neméně výborně proti němu ale zasáhl domácí golman. Naopak na druhé straně nás musel několikrát podržet Paťas.
Vyrovnání jsme se dočkali čtvrt hodiny před koncem, kdy míč vybojoval opět aktivní Aleš, zatáhl ho po křídle, odkud jej předložil na penaltu Krejčovi, který nezaváhal - 2:2.
Z nerozhodného stavu jsme se však neradovali dlouho - v 82.minutě si naše defenziva vybrala další slabou chvilku a domácí opět vedli - 3:2.
Když už se zdálo, že z Nemyslovic (opět po půl roce) odjedeme s prázdnou, chopil se
v 89.minutě míče opět neúnavný Aleš a z úhlu vyrovnal na konečných 3:3. Zejména díky jeho individuálnímu výkonu (2 góly + 1 asistence) tak novou sezónu nezahajujeme porážkou.

O první vítězství se pokusíme (doufejme, že se zlepšenou defenzivou) příští sobotu na domácím hřišti proti Katusicím.


Branky SKS: 23. a 89. Rychtera, 75. Krejčík

Sestava SKS:
Bagdaň - Matuna - Šuvarina, M.Kubín, Pitrmoc - Sluka (59.Krejčík), Beran, Müller, Čejka (65.Strach) - Rychtera, Kameš (83.Sabol).
Trenér: Petr Klaban.

Rozhodčí: Paulus
ŽK: 0:1 (Beran)

Další výsledky 1.kola III.B třídy: Kochánky - K.Vrutice B 4:1 (1:0); Chotětov - Krnsko B 4:2 (2:1); Jabkenice - Sporting MB 0:1 (0:0); Předměřice - Horky 2:4 (2:2); Katusice - Žerčice 0:3 (0:3).


STATISTIKY  PŘED  STARTEM  NOVÉHO  ROČNÍKU

Pro zajímavost přináším historické statistiky zápasů SKS s letošními soupeři ve III.B třídě od sezóny 1996/97:

    Z V R P

skóre

body  
  Katusice 18 7 7 4 46 : 36 28  
  Jabkenice 14 8 4 2 29 : 20 28  
  K.Vrutice B 10 7 1 2 35 : 12 22  
  Kochánky 12 5 3 4 24 : 18 18  
  Předměřice 8 4 3 1 18 : 11 15  
  Chotětov 4 3 1 0 13 : 4 10  
  Žerčice 6 3 1 2 8 : 10 10  
  Nemyslovice 4 2 0 2 6 : 6 6  
  Krnsko B 2 1 1 0 6 : 4 4  
  Sporting MB 2 1 0 1 7 : 2 3  
  Horky 6 0 1 5 8 : 21 1  
  celkem 86 41 22 23 200 : 144 145  

Zde zjistíte co dělají někteří naši hráči místo tréninků a přípravných zápasů 


příprava:  SK STRAŠNOV - Sokol Nová Ves  4 : 1   (4:0)
20/08/2011


V závěrečném přípravném zápase před novou sezonou jsme měli poprvé možnost vyzkoušet kvalitu domácího trávníku. Nutno říci, že trávník na tom byl o poznání lépe než naše soupiska. Z různých důvodů se nás před zápasem sešlo pouze 11 a to včetně dvou golmanů. Paťas tak dostal možnost zavzpomínat na roky, kdy "řádil" v záloze a na hrotu. A že to bylo úspěšné vzpomínání :-).
I přes takto "slátanou" sestavu, jsme v první půli na hřišti jednoznačně panovali a dařilo se nám to potvrzovat i gólově. Skóre otevřel hlavou, po Matesově c
entru, kapitán Bedlos.
O 5 minut později se protáhl podél brankové čáry Klába a zvýšil na 2:0.
Další góly pak přišli v závěru poločasu, kdy nejprve zakončil samostatnou akci Kami
a následně náš gólový účet uzavřel efektní hlavičkou "golman" Paťas.
Druhá půle už z naší strany neměla takovou úroveň a padl v ní pouze jeden gól do naší sítě.

Přípravná utkání jsme tak zakončili s bilancí dvou vítězství a jedné porážky a vyrovnaným skóre 8:8, z toho plyne, že "dopředu by to docela šlo, ale dozadu by to chtělo trochu zlepšit".
Nejlepším střelcem přípravy byl Klába junior, který se postaral o rovnou polovinu branek, po jedné brance pak přidali Strašák, Bedlos, Kami a Paťas.

Do nové sezony vstoupíme příští neděli zápasem v Nemyslovicích, s netradičním začátkem už ve 14 hodin.

Branky SKS: 19.Müller, 24.M.Klaban, 40.Kameš, 42.Bagdaň

Sestava SKS:
Vinš - Krejčík - M.Kubín, Matuna, Pitrmoc - Sluka, Müller, Rychtera, Kameš  - M.Klaban, Bagdaň (střídali Čejka a Váňa).
Trenér: Petr Klaban.


příprava:  SK Bakov B - SK STRAŠNOV  4 : 0   (3:0)
14/08/2011


Ke druhému přípravnému utkání jsme nastoupili na výborně připravené hřiště v Bakově proti místnímu B-týmu. Zejména v první půli nebyl náš výkon příliš zdařilý a díky tomu se zrodila poměrně vysoká porážka.

Sestava SKS:
Vinš - Matuna - Müller, M.Kubín, Pitrmoc - Sluka, A.Beran, Výda, Sabol  - M.Klaban, Kameš (střídali Krejčík a F.Beran).
Trenér: Petr Klaban.


příprava:  FK Čistá - SK STRAŠNOV  3 : 4   (1:1)
07/08/2011


K prvnímu z trojice letních přípravných utkání jsme zavítali na hřiště již tradičního předsezonního sparingpartnera do Čisté. V sestavě poznamenané letními dovolenými se představili i dvě případné posily - golman Vinš z Dobrovic a strašnovský odchovanec Pípan Sabol, vracející se do mateřského oddílu z hostování v luštěnickém dorostu.
V prvním, poměrně vyrovnaném poločase, šli po půlhodině hry do vedení domácí, když přísně nařízenou penaltu proměnil Barva - 1:0. Strašnov se vyrovnání dočkal po necelých 5 minutách, kdy samostatný nájezd s přehledem proměnil Klába junior - 1:1. Remízový poločasový výsledek pro Strašnov udržel famózním zákrokem, po hlavičce z bezprostřední blízkosti, debutant Vinš.
Herně i střelecky zajímavější druhý poločas odstartoval odkopem opět golman Vinš, který vyslal do samostatného úniku Marcela. Ten byl v pokutovém území sražen k zemi a z nařízené penalty poslal sám Strašnov poprvé do vedení - 1:2.
Domácí vyrovnali po hodině hry, kdy se po přímém kopu prosadil hlavou opět Barva - 2:2. Nerozhodný výsledek ovšem nevydržel ani celou minutu - po závaru v malém vápně domácích protlačil míč do sítě opět Klába - 2:3.
Na rozdíl od první půle byla v té druhé zřejmá převaha Strašnova, ze které se rodily i šance, které se bohužel nedařilo proměňovat. Naopak vedení musel po ojedinělém výpadu domácích zachraňovat opět brankář Vinš.
Když nepřicházely góly ze hry, musel pomoci rozhodčí, který odpískal ještě další dvě penalty - tu strašnovskou spoluhráči tak trochu škodolibě přenechali Klábovi, který tak zkompletoval hattrick a pokladník Bedlos se tak může těšit na příspěvek do hráčské pokladny - 2:4. Domácí už jen v poslední minutě z další penalty korigovali na 3:4.
Příští přípravný zápas sehrajeme za týden v neděli na hřišti bakovské rezervy.

Branky SKS: 35., 60. a 74.(pen.) M.Klaban, 48.Strach (pen.)
ŽK:
Sabol

Sestava SKS:
Vinš - Matuna - Müller, M.Kubín, Pitrmoc (52.J.Horák ml.) - Sluka (52.Rychtera), Strach, Beran, Šuvarina - M.Klaban (75.Písecký), Sabol (70.J.Horák st.).
Trenér: Petr Klaban.


LETNÍ PŘÍPRAVA

Příprava na novou sezonu byla, pod vedením osvědčeného kouče Kláby, zahájena 2.srpna. Kádr by neměl doznat výraznějších změn (o případných odchodech a příchodech budete samozřejmě informováni). Zároveň byl dohodnut harmonogram přípravných zápasů, vesměs s celky ze III.A třídy (viz. níže).

07/08/2011 16.00 FK Čistá - SK Strašnov
14/08/2011 16.00
SK Bakov B - SK Strašnov
20/08/2011 16.00
SK Strašnov - Nová Ves

Sraz vždy 45 minut před výkopem.


Sezóna 2011/2012 rozlosována
07/08/2011


V červenci proběhl tradiční losovací aktiv, který určil rozpis jednotlivých fotbalových soutěží Mladoboleslavska pro sezonu 2011/2012. Vloni nový formát se dvěma třetími a jednou čtvrtou třídou zůstal zachován. Ve "strašnovské" III.B třídě byl postupující Zdětín nahrazen sestupujícími Předměřicemi a sestupující rejšická rezerva postupujícími Kochánkami. Pozitivem je určitě návrat k sobotním termínům utkání

Kompletní los III.B třídy naleznete zde


ARCHIV - SEZONA 2010/11

ARCHIV - JARO 2010

ARCHIV - PODZIM 2009

ARCHIV AKTUALIT

 

 

 

 

Webmaster @ Bergy @ ICQ 475-230-889 *** Autor @ Hans @ ICQ 216-208-947

 
WebZdarma.cz